Eskiden her sokakta, her köşe başında market yokken büyüklerimiz ürünlerin taze kalması ve kolayca ulaşılabilmesi için dondurucuyu kullanırdı. Taptaze ürünler renklendirirdi sofraları. Meyveler aynı dalındaki gibiydi. Her dem lezzetli ve taze ürünler çıkardı karşımıza.

Zamanla alışkanlıklarımız değişti. Ürün dondurmaya vakit bulamaz olduk. Haliyle lezzetsiz ürünler tercih ettik. Alıştığımız tazeliği ve lezzeti raflarda aradık ama bulamadık.

Milano Cakes olarak taze ve lezzetli ürünleri Türkiye’nin her noktasına ulaştırmak için yola koyulduk. Ailemizi, çocuklarımızı alışık olduğumuz lezzetlere kavuşturabilmek için.

Türkiye’nin ilk online donuk pasta sipariş adresi olan pastageldi.com geleneksel lezzetleri teknolojinin desteği ile tüm Türkiye’ye taptaze ve lezzetinden hiç bir şey kaybettirmeden ulaştırıyor. Bu operasyonlarımızı Milano Cakes Fabrikası’nda gerçekleştiriyoruz. Sizleri de her zaman kahve içmeye bekliyoruz.


Vizyonumuz;

Yenilikçi ve yatırımcı iklimlendirme çözümleri ile müşterilerimize, çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve topluma en üst düzeyde değerler yaratarak, alanımızda “Bölgesel Lider” olmaktır.


Misyonumuz;

Satışını gerçekleştirdiğimiz ürünleri, hizmet verdiğimiz müşterilere zamanında teslim etmeyi ve yüksek kaliteli ürünler satmayı taahhüt ederiz.