TESLİMAT KOŞULLARI

Saat 15:00’a kadar verilen siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya teslim edilir. Kargomuz teslimatları  (Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe Cuma ve Cumartesi) günleri aynı gün teslim etmektedir. Saat 15:00 sonrası ve Pazar günü verilen siparişler ertesi gün teslim edilmektedr.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve pazar günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

Donuk Pasta Üretim ve Pazarlama A.Ş online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkânı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir.

Bu durum da;

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

Menü